Ogłoszenia: XIII niedziela zwykła (skórt)

1. W najbliższą środę, 29 czerwca, przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra I Pawła. W naszym kościele Msze św. będą odprawione o godz. 9.00 oraz o godz. 17.00 z nabożeństwem czerwcowym.
    Ofiary zbierane z tego dnia będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Serdecznie zapraszam.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca oraz I sobota miesiąca.
    a). w I piątek miesiąca spowiedź od godziny 16.30, o godz. 17.00 Msza św. z nabożeństwem, następnie adoracja przebłagalno-wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest to adoracja nocna do godz. 7.00 w sobotę i od. godz. 9.00 do 14.00. Zapraszamy i zachęcamy do adoracji.
    b). w I sobotę miesiąca Msza św. o godz. 17.00 z nabożeństwem pierwszosobotnim.
  3. Za ofiary na organy, wszystkim darczyńcom – Serdeczne Bóg zapłać!
  4. Dziękuję za wykoszenie trawy na alejkach naszego cmentarza – naszemu Radnemu z synem: p. Marek O. i Kacper – serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dziękuję za pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła, pomagali: p. Marta Ch., p. Urszula R., p. Marzena M., p. Wiesława K. Dziękuję za złożoną ofiarę na kwiaty, serdeczne Bóg zapłać!

Na sobotę, na godz. 7.30, zapraszam do pomocy przy sprzątaniu kościoła osoby/rodziny z Podgłębokiego: Staszczyk, Grzesiuk, Derecki, Zima, Klimkiewicz.
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu (zmiana tajemnic różańcowych i adoracja do godz. 10.50). O poprowadzenie czuwania proszę Legion Maryi.
  7. W miesiącu lipcu dyżur w kancelarii parafialnej będzie pełnił ks. wikariusz. Kancelaria parafialna czynna od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczornej. Jak byłaby sprawa pilna, to na drzwiach kancelarii jest telefon i można się skontaktować.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej:
    – w Niedzieli artykuł pt.: „Gdzie jest nasze serce”, ” W co grają Niemcy”.
    – w Gościu Niedzielnym artykuł o przekazywaniu wiary w rodzinie: „Spotkanie Domowych Kościołów”, a także „Pojedynek z inflacją – czy da się go wygrać”?
  9. 44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę po pandemii wraca do tradycyjnej formy pielgrzymowania i wyruszy w tym roku 3 sierpnia. Zapisy w parafiach trwają do 25 lipca. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji w funduszu „Idę z Tobą”. Szczegóły na stronie  www.pielgrzmka.lublin.pl.
  10. Intencje Mszalne wywieszone w gablocie przy kościele.
  11. Zapowiedzi przedślubne: wygłaszane są na Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00.