Ogłoszenia: XIV niedziela zwykła (skrót)

1. Dzisiaj I-sza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i adoracja do godz. 10.50. Czuwanie poprowadzi Legion Maryi.
  2. Ofiara na kościół: bezimienna – serdeczne Bóg zapłać!
  3. Dziękuję za pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła, pomagali: p. Mariusz i Anna S., p. Wiesława Z., p. Krzysztof i Anna D., Hania D., p. Monika G. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty.
    Na sobotę na godz. 7.30 zapraszam do pomocy przy sprzątaniu kościoła, osoby/rodziny: Klimkiewicz, Paź, Rachmankiewicz, Jung, Drelich.
  4. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam parafian z Bark do segregowania odpadów na cmentarzu, odcinek radnego p. Andrzeja B. Prośba jeszcze o dwie kosy spalinowe do wykoszenia trawy.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. W tygodniku Niedziela artykuł: „Dokąd po wytchnienie duchowe?”, „Odkryć sens cierpienia”; w Gościu Niedzielnym artykuł: „Wielkie zwycięstwo pro life”.
  6. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej przy wejściu.